Акція "16 днів протидії насильству"

З 24 листопада  стартує акція «16 днів протидії насильству». Наприкінці листопада 2017 року у ЗЗСО №56 практичним психологом Богомаз Поліною Володимирівною та соціальним педагогом Яровою Діаною Володимирівною з метою профілактики проявів будь- яких форм насилля по відношенню до дітей з учнями  3-4 класів проводилася профілактична бесіда «Торгівля людьми: як себе захистити». Організовано виставку малюнків в холі школи, та в кабінеті практичного психолога.

Практичним психологом Богомаз Поліною Володимирівною та соціальним педагогом Яровою Діаною Володимирівною з метою профілактики проявів будь- яких форм насилля по відношенню до дітей з учнями 6-9 класів проводилося заняття з елементами тренінгу «Стоп булінг: протидія жорстокості та насильства».

16 листопада відзначають Всесвітній день толерантності. Практичним психологом Богомаз Поліною Володимирівною проведено тренінгове заняття «Вчимося бути толерантним» з учнями 5-го класу, метою якого було показати значимість толерантності під час взаємодії з іншими, удосконалити вміння толерантного спілкування.

Впровадження  проекту «Попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей у країнах Центральної та Східної Європи » за програмою «Навчіть дитину захищатись» практичним психологом Богомаз П.В. та соціальним педагогом Яровою Д.В. з учнями початкової школи постійно проводяться інтерактивні бесіди «Кіко та рука».