Наш девіз:
Двадцять перше століття по світу іде

і нове покоління за собою веде,
що врятує Вкраїну, возвеличить її,
бо в серцях покоління будуть сили нові

Гімн організації «Моя Україна»
Шепіт пшениці в полі,
Пісня дзвінка солов’я –
Все це – моя Вкраїна,
Все це – моя земля.
Тиха бабусина казка,
Жалібний скрип «Журавля» -
Все це – моя Вкраїна,
Все це – моя земля.
Прийдуть нові покоління,
Стане Вкраїна нова,
Та зберегти я мушу
Казку і спів солов’я.
Я це зробить повинен,
Доля у цім моя.
Доки живе Вкраїна,
Доти живу і я.

СТАТУТ ДИТЯЧОЇ ШКІЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗОШ №56
“Нове покоління”
Закони честі учня
1.Вивчати основи наук, щоб своїми знаннями сприяти зростанню наукового потенціалу нашої держави.
2.Виховувати в собі найкращі людські якості: чесність, порядність, гуманність, працьовитість.
3.Берегти честь учня своїм сумлінним навчанням, культурною поведінкою, бути взірцем для всіх.
4.Цінувати і берегти дружбу, бути вірним і надійним другом, в скрутні хвилини підтримувати своїх друзів.
5.З вдячністю і повагою ставитися до батьків та викладачів.
6.Дбати про своє здоров’я, пропагувати здоровий спосіб життя,зробити своє життя змістовним, цікавим, духовно багатим.
7.Свої знання, уміння і працю спрямовувати на процвітання України.
Структура учнівського самоврядування
Учнівське самоврядування – найвищий виконавчий орган учнівського самоврядування, робота якого спрямована на розвиток учнівської ініціативи, дисципліни та особливості у відповідності до задоволення своїх потреб та інтересів.Він обирається на загальному форумі і підзвітний йому на один навчальний рік. До нього входить по одному учневі з кожного класу. З членів обирається президент, віце-президент, голова Ради самоврядування початкової школи, голова Ради самоврядування 5-11 класів та керівники центрів на організаційному засіданні прямим відкритим чи таємним голосуванням. Кандидат вважається обраним на посаду, якщо за нього проголосувала більшість голосів.
Президент, віце-президент і голови Рад не є членами центрів. Президент здійснює загальний контроль за виконавською дисципліною, координує роботу центрів, проводить засідання шкільного парламенту.Віце-президент здійснює роботу з активізації діяльності центрів, контролює виконання рішень засідань шкільного парламенту, є керівником шкільного агентства, планує його роботу, здійснює оформлення матеріалів. У разі відсутності президента виконує його обов’язки.Керівники центрів звітують не рідше одного разу в місяць на засіданнях шкільного парламенту. Систематично проводять роботу зі свого напрямку і подають віце-президенту інформацію.
Діяльність центрів включає в себе:
· Центр дозвілля: загальношкільні збори, свята; ярмарки, КВК, виставки тощо; інтелектуальні марафони; конкурси, пізнавальні ігри.
· Центр творчості: предметні тижні, олімпіади, допомога невстигаючим, участь у творчих конкурсах, МАН.
· Центр внутрішніх справ: чергування у школі, у класі, збереження підручників, збереження кабінетів, профілактична робота з учнями девіантної поведінки, турніри, спортивні змагання, агітація за здоровий спосіб життя; зустрічі зі спеціалістами.
· Центр преси: газети, блискавки, вітання.

НОРМАТИВНА БАЗА