Акція "16 днів проти насильства"

Під час проведення всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Психологічна служба закладу освіти провела ряд заходів з метою профілактики проявів будь- яких форм насилля по відношенню до дітей з учнями  3-4 класів проводилася профілактична бесіда «Торгівля людьми: як себе захистити». Організовано виставку малюнків в холі школи, та в кабінеті практичного психолога.

Спеціалістами психологічної служби з метою профілактики проявів будь- яких форм насильства по відношенню до дітей з учнями 5-9 класів проводились заняття з елементами тренінгу «Стоп булінг: протидія жорстокості та насильства».

16 листопада відзначають Всесвітній день толерантності. Практичним психологом Богомаз Поліною Володимирівною проведено тренінгове заняття «Вчимося бути толерантним» з учнями 5-го класу, метою якого було показати значимість толерантності під час взаємодії з іншими, удосконалити вміння толерантного спілкування.

Впровадження  проекту «Попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей у країнах Центральної та Східної Європи » за програмою «Навчіть дитину захищатись» практичним психологом Богомаз П.В. та соціальним педагогом Ніконенко Л.Ю. з учнями початкової школи постійно проводяться інтерактивні бесіди «Кіко та рука».