Open Day Всеукраїнська олімпіада для професійної орієнтації вступників 2019

З нашого досвіду

Цикл уроков тема "Првописание" 2 класс (учитель Завгородняя Л.И.)
Сценарий внеклассного мероприятия «Парад цветов» (учитель Соловей И.В.)  Презентация  Презентация

МАЙСТЕР-КЛАС «ЛЕПБУК - НОВІТНІЙ СПОСІБ ОРГАНІЗАЦІЇ

НАВЧАЛЬНОЇ  ДІЯЛЬНОСТІ ЩОДО РОЗВИТКУ  ПІЗНАВАЛЬНОЇ

АКТИВНОСТІ  УЧНІВ  ПОЧАТКОВИХ  КЛАСІВ»

21 лютого цього року в  Харківській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів № 56 пройшов майстер-клас «Лепбук - новітній спосіб організації  навчальної  діяльності щодо розвитку  пізнавальної активності  учнів  початкових  класів» для вчителів початкових класів Московського району м. Харкова. Майстер-клас провела вчитель початкових класів Федорова Олена Володимирівна.
        Педагогічні працівники отримали відповіді на питання: Що таке лепбук? Які напрямки його використання, існуючі різновиди? Як організувати матеріал у лепбуці? та ін.
         У практичній частині над виготовленням лепбуку «Дерева»  вчителі району взяли активну участь. Вони ознайомились із етапами виготовлення лепбуку,   різновидами завдань  та можливими  формами роботи щодо оформлення матеріалу. Під час практичної роботи  Федорова О. В. поділилась своїм досвідом і творчими наробками. Її цікаві знахідки захопили вчителів своєю незвичайною формою, різноманітністю напрацьованого матеріалу, що сприло створенню умови для здійснення маленьких відкриттів навіть вчителями.
        По закінченню майстер-класу вчителі отримали буклети з рекомендаціями та порадами щодо практичного застосування отриманих навичок виготовлення лепбуків.