Волонтерський проект "Чарівний світ оригамі"

У складний період економічних, політичних змін у країні проблема охорони здоров’я й виховання підростаючого покоління набуває особливого значення. Тому з метою допомоги найбільш вразливій категорії дітей, які проходять лікування у реабілітаційних центрах, перебувають у будинках дитини, у Харківській загальноосвітній школі   І-ІІІ ступенів №56 Харківської міської ради Харківської області в 2013-2014 навчальному році започатковано благодійний проект «Чарівний світ оригамі».

Реалізація цього проекту є волонтерською роботою. Учні ХЗОШ №56 проводять у Обласному дитячому ортопедотравматологічному санаторії «Лісний» практичні заняття з папером, які сприяють соціальній реабілітації хворих з обмеженою рухливістю. Це не тільки поїздки груп учнів до Обласного ортопедотравматологічного санаторію  «Лісний» для виготовлення виробів з паперу, але й проведення зустрічей колективів різних класів з дітьми, виступи для них, надання різноманітної допомоги та просто спілкування з ними заради їх підтримки.

Проект направлено на популяризацію ідей благодійництва як метод розбудови громадянського суспільства та активізації волонтерського руху, сприяння розумінню причетності і відповідальності за долю кожного з метою допомоги дітям, які потребують допомоги. Саме тому волонтерські групи різних класів школи розробляють свій план допомоги, реалізація якого здійснюється учнями у зазначений період.

Мета проекту – привернути увагу учнів школи до життя та проблем дітей, які опинилися в тяжких життєвих умовах і, як наслідок, залучити учнів до вирішення цих проблем.

Керівник проекта Дюкарева Наталія Федорівна учитель трудового навчання ХЗОШ №56 є членом Харківського міського клубу оригамі.