Проект «Вчимося бути разом»

2-3 грудня 2015 року в місті Києві  відбувся установчий семінар із питань впровадження в 2016 році у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях проекту  «Вчимося жити разом».  Зазначений проект стосується розвитку життєвих навичок та надання психологічної і соціальної підтримки дітям, підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні.

Проект  впроваджений за ініціативи Європейського Союзу (ЄС) Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Він стане складовою ініціативи ЄС під навою «Діти Миру», виділеної на освітні проекти у зонах конфлікту.

Проект реалізується в двох напрямках – формування у школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації, та надання дітям психологічної допомоги та підтримки в навчальних закладах.

Проектною діяльністю  охоплено 25% всіх шкіл та дошкільних закладів задіяних областей, провести понад 130 тренінгів різних рівнів, навчивши понад 3300 педагогів та понад 50 000 дітей.