Організація безкоштовного харчування для школярів

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» (зі змінами) та інших нормативних документів, з метою створення умов для збереження здоров’я дітей, удосконалення системи організації повноцінного харчування школярів та поліпшення становища дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей у навчальному закладі:
- УЧНІ 1-4 КЛАСІВ ОТРИМУЮТЬ БЕЗКОШТОВНЕ ГАРЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ;
- УЧНІ 1-Х КЛАСІВ ОТРИМУЮТЬ МОЛОКО;
- ДІТИ-СИРОТИ ТА ДІТИ, ПОЗБАВЛЕНІ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ОТРИМУЮТЬ БЕЗКОШТОВНЕ ХАРЧУВАННЯ;
- ДІТИ З МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ РОДИН ОТРИМУЮТЬ БЕЗКОШТОВНЕ ХАРЧУВАННЯ.
Відповідно до Рішення 16 сесії 7 скликання Харківської міської ради від 08.11.2017 №826/17 «Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2018-2022 роки» з 1 січня 2018 року надано право на безкоштовне гаряче харчування дітям учасників АТО.
Для оформлення безкоштовного гарячого харчування в шкільній їдальні звертатися до Юрченко І.М. заступника директора з навчально-виховної роботи (ІІ поверх, кабінет заступника директора з навчально-виховної роботи)