Модельні навчальні програми

Завдання для 1-го класу Нової української школи

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для всіх тижнів 1-го класу Нової української школи (НУШ).

Перелік тижнів:

Модельна навчальна програма для 1-го класу та навчально-методичні матеріали. Тиждень 1. Тема тижня: «Я – школяр»

Модельна навчальна програма для 1-го класу та навчально-методичні матеріали. Тиждень 2. Тема тижня: «Мій/наш клас»

Модельна навчальна програма для 1-го класу та навчально-методичні матеріали. Тиждень 3. Тема тижня: «Мої друзі»

Модельна навчальна програма для 1-го класу та навчально-методичні матеріали. Тиждень 4. Тема тижня: «Моє довкілля»

Модельна навчальна програма для 1-го класу та навчально-методичні матеріали. Тиждень 5. Тема тижня: «Осінь»

Модельна навчальна програма для 1-го класу та навчально-методичні матеріали. Тиждень 6. Тема тижня: «Я і моя Батьківщина»

Модельна навчальна програма для 1-го класу та навчально-методичні матеріали. Тиждень 7. Тема тижня: «Ми підприємливі (осінній доброчинний ярмарок)»

Модельна навчальна програма для 1-го класу та навчально-методичні матеріали. Тиждень 8. Тема тижня: «Техніка, яка допомагає»

Модельна навчальна програма для 1-го класу та навчально-методичні матеріали. Тиждень 9. Тема тижня: «Ігри»

Модельна навчальна програма для 1-го класу та навчально-методичні матеріали. Тиждень 10. Тема тижня: «Театр»

Модельна навчальна програма для 1-го класу та навчально-методичні матеріали. Тиждень 12. Тема тижня: «Пригоди крапельки»