Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 56

 
СМИТ
 
СМИТ
 
С
 
СМ
 
СМИТ
 
ЮНИСЕФ
 
SP
 
SP
 
 


Всеукраїнські конкурси

 

 

Перелік Всеукраїнських учнівських турнірів

у 2017/2018 навчальному році

 

Найменування

Всеукраїнських турнірів

Область, місто, де проводитимуться фінальні етапи

1.    

Турнір юних фізиків

Волинська область

2.    

Турнір юних хіміків

Тернопільська область

3.    

Турнір юних математиків

Вінницька область

4.    

Турнір юних економістів

Івано-Франківська область

5.    

Турнір юних винахідників і раціоналізаторів

м. Київ

Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка

6.    

Турнір юних біологів

Рівненська область

7.    

Турнір юних правознавців

Полтавська область

8.    

Турнір юних філософів та релігієзнавців

Одеська область

9.    

Турнір юних географів

Харківська область

10.             

Турнір юних істориків

Вінницька область

11.             

Турнір юних інформатиків

Чернівецька область

12.             

Турнір юних журналістів

Сумська область

 

Перелік Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році

 

Найменування

Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Область, місто,

де проводитиметься

ІV етап

1.      

Українська мова та література (8-11 класи)

Вінницька область

2.      

Англійська мова (9-11 класи)

Харківська область

3.      

Іспанська мова (9-11 класи)

Харківська область

4.      

Німецька мова (9-11 класи)

Львівська область

5.      

Французька мова (9-11 класи)

Львівська область

6.      

Правознавство (9-11 класи)

Херсонська область

7.      

Історія (8-11 класи)

Чернігівська область

8.      

Економіка (9-11 класи)

Закарпатська область

9.      

Математика (8-11 класи)

Одеська область

10.  

Біологія (8-11 класи)

Черкаська область

11.  

Географія (8-11 класи)

Тернопільська область

12.  

Астрономія (10-11 класи)

м. Київ

13.  

Фізика (8-11 класи)

Сумська область

14.  

Хімія (8-11 класи)

Полтавська область

15.  

Екологія (10-11 класи)

Житомирська область

16.  

Інформатика (9-11 класи)

Миколаївська область

17.  

Інформаційні технології (10-11 класи)

Запорізька область

18.  

Трудове навчання (9, 11 класи)

Хмельницька область

19.  

Болгарська мова та література(9-11 класи)

Одеська область

20.  

Мова іврит та єврейська література

(9-11 класи)

Дніпропетровська область

21.  

Молдовська мова та література (9-11 класи)

Одеська область

22.  

Польська мова та література (9-11 класи)

Івано-Франківська область

23.  

Новогрецька мова та література (9-11 класи)

м. Київ

24.  

Російська мова та література, (9-11 класи)

м. Київ

25.  

Румунська мова та література (9-11 класи)

Чернівецька область

26.  

Угорська мова та література (9-11 класи)

Закарпатська область