Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

Оголошення про проведення конкурсного відбору

Департамент освіти Харківської міської ради оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти №56 міста Харкова.

Найменування і місцезнаходження закладу – Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 Харківської міської ради Харківської області. 61121 м. Харків, вулиця Світла 9

Найменування посади та умови оплати праці – директор закладу загальної середньої освіти, умови оплати праці згідно з чинним законодавством.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу – керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, вільно володіє державною мовою.

Вичерпний перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі у конкурсі –

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»
  •  автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу)
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста)
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання
  • довідку про відсутність судимості
  • мотиваційний лист, складений в довільній формі

Документи приймаються  з 26.04.2019 по 29.05.2019 включно (з 9.00 год. до 13.00 год., з 13.45 год. до 18.00 год., вихідні дні – субота, неділя) за адресою  61002, м.Харків, вул. Сумська 64, 6 поверх, к.225.

Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість –

дата та місце початку буде повідомлено додатково, відповідно до Положення.

Складові конкурсного відбору:

• І етап – перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти;
  • ІІ етап – перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;
  • ІІІ етап – публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі –

Відділ кадрової роботи Департаменту освіти, тел. (057)725 25 02

Е-mail: [email protected]

Про здійснення організаційних заходів щодо проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти міста ХарковаНаказ № 109 від 25.04.2019