Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 56

 

СМИТ
 
СМИТ
 
С
 
СМ
 
СМИТ
 
ЮНИСЕФ
 
SP
 
SP
 
 


Гуртки, секції, факультативи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вчитель

Предмет

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Слюніна В.О.

«Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу», факультатив

 

10-А

17-00-17-45

11-А

17-00-17-45

 

 

Пронь О.В.

хоровий гурток

16-00-18-45

(1-8 класи)

 

 

15-10 -15-55       (1-4 класи)

16-00-16-45

(1-8 класи)

 

Неборакова І.О.

танцювальний гурток

16-00-18-45

(1-7 класи)

 

 

16-00-17-30

(1-7 класи)

 

Ольховський І.А.

«Влучний стрілець», гурток

15-20-18-20

(9-11 класи)

 

15-20-18-20

(9-11 класи

16-00-19-00

(9-11 класи)

 

Педько М.Г.

танцювальний гурток

 

14-00-14-45

(1 класи)

15-00-18-00 

(2-7  класи)

 

 

 

13-30-14-15

(1 класи)

14-30-18-30

(2-7  класи)

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                  

 

 

Розклад гуртків, факультативних та індивідуальних занять на 2015/2016  н.р.

 

 

 

Вчитель

Предмет

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

 

 

 

 

 

 

Бабченко І.І.

Українська  мова, індивідуальні заняття

10-А

16-05-16-50

 

 

 

 

 

 

Слюніна В.О.

«Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу», факультатив

 

10-А

17-00-17-45

11-А

17-00-17-45

 

 

 

 

Федорова Л.М.

«Настає час вибору», факультатив

 

 

 

10-А

16-05-16-50

 

 

 

 

Пронь О.В.

хоровий гурток

16-00-18-45

(1-8 класи)

 

 

15-10 -15-55       (1-4 класи)

16-00

(1-8 класи)

 

 

 

Неборакова І.О.

танцювальний гурток

16-00-18-45

(1-7 класи)

 

 

16-00-17-45

(1-7 класи)

 

 

 

Ольховський І.А.

«Влучний стрілець», гурток

16-00-19-00

(9-11 класи)

 

16-00-19-00

(9-11 класи)

16-00-19-00

(9-11 класи)

 

 

 

Ольховський І.А.

Захист Вітчизни, індивідуальні заняття (0.5 год.)

 

 

 

11-А

14-20-15-05

(через тиждень)

 

 

 

 

 

Педько М.Г.

танцювальний гурток

 

14-00-14-45 (1 класи)

15-00-17-00  (2-7 класи)

 

 

 

13-30-14-15

(1 класи)

14-30-16-30

(2-7 класи)

13.30-16.15

 

 

 

 

 

 

Розклад гуртків, факультативних та індивідуальних занять на 2014/2015  н.р.

 

Вчитель

Предмет

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Кочерга Т.В.

Українська  мова, індивідуальні заняття

 

 

 

 

11-А

16-05-16-50

Слюніна В.О.

«Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу», факультатив

 

10-А

17-00-17-45

11-А

17-00-17-45

 

 

Хасая С.В.

«Настає час вибору», факультатив

 

 

 

10-А

16-05-16-50

11-А

17-00-17-45

 

 

Пронь О.В.

хоровий гурток

15-30-17-00

14-00-15-30

 

15-30-17-00

 

Ольховський І.А.

«Влучний стрілець», гурток

15-20-18-20

 

15-20-18-20

15-20-18-20

 

Педько М.Г.

танцювальний гурток

 

13.00-16.00

 

13.00-16.00

 

 

13.00-16.00

 

 


1
2
3
4