Наші зірки

Наші досягнення в наших учнях. Ось деякі з них:

1. Юрченко Руслана – випускниця 2009 року. Стипендіат Харківського міського голови „Обдарованість” у 2007-2008 н.р. Вихованка Харківської школи вищої спортивної майстерності. Майстер спорту України. Переможець Міжнародних і Всеукраїнських змагань з фігурного катання на ковзанах 2005-2009 років.

Руслана – переможець районного етапу міського конкурсу „Учень року-2009” в номінації „Спортсмен року”, лауреат міського конкурсу. Як талановита випускниця удостоєна честі брати участь у Головному балі в м. Києві 4 липня 2009 року.

2. Баранкова Валерія – випускниця 2010. Стипендіат голови Московської районної в м. Харкові ради „Обдарована молодь” у 2008, 2009 роках. Переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в секції „Право”. Переможець районного етапу міського конкурсу „Учень року-2009” в номінації „Інтелектуал року”. Переможець районних олімпіад з української мови та літератури, правознавства. Переможець районних конкурсів знавців української мови серед учнів 8-11-х класів, з української мови ім. Петра Яцика 2007, 2008 років.
Валерія – творча особистість, яка любить читати, малювати, вивчає англійську мову, складає вірші, але найулюбленіше її захоплення – вишивка хрестиком. У 2008-2009 н.р. в картинній галереї школи відбулася персональна виставка творчих робіт учениці „Моє натхнення”.

3. Ісмаілова Сабіна - випускниця 2011 року - стипендіат Харківської міської Ради "Кращий учень закладу". Переможець ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з психології. Переможець ІІ етапу олімпіади з біології. Захоплюється музикою та співом комп'ютерною графікою.

4. Астахова Яна - учениця 6-Б класу -   стипендіат голови Московської районної в м. Харкові ради „Обдарована молодь” у 2010-2011 навчального року.

5. Альохіна Анастасія - учениця 10-А класу -   стипендіат Харківської міської Ради "Кращий учень закладу"   2011 року

6. Габунія Катерина - учениця 11-А класу  - 2014/15 навчального року - участь в складі баскетбольної команди у чемпіонаті Європи.

***********************************************************************************************************

7. Диасамидзе Диана  - ученица 10-А класса 2015-16. Участница 6 сезона вокального шоу «X-фактор». Прошла предкастинг в Харькове. На кастинге в Киеве ей сказали три «Нет» и одно «Да».

Диана активно участвует в жизни нашей школы. Выступает на школьных праздниках,поёт в школьном хоре и занимается сольным вокалом. Любит родную школу,своих учителей и любимых одноклассников. Веселая,общительная,добрая и дружелюбная,она всегда готова к самоотверженной отдаче школе и коллективу.